KOVANÉ PLOTY, BRÁNY A BRANKY

Dominantou exteriéru každého obydlí je jeho oplocení včetně branky a brány. Na této straně můžete vidět naše zrealizované zakázky. Ploty a brány si můžete objednat od počáteční konzultace přes návrh a konečnou montáž. Zaměřujeme se na ruční kovářskou práci. Používáme i kovářské odlitky vhodně umístěné do plotů.

Celoročně nabízíme typizovanou řadu plotů, bran a branek u kterých je stanovena fixní cena za běžný metr. Dodací lhůty těchto typů jsme schopni plnit velmi pružně cca 5-6 týdnů.
Toto kompletní oplocení je díky stavebnicovému systému vhodné pro kutily nebo amatéry. Montážní list, který je součástí dodávky zajišťuje snadné sestavení plotu (u těchto typů zaručujeme roční cenovou stabilitu). Všechny výrobky pro exteriér jsou pozinkovány a opatřeny kovářskou barvou a patinou (dle výběru zákazníka).

U posuvných bran spolupracujeme s firmou, která dodává a montuje kvalitní pohony po celé České republice i v zahraničí. Tato firma na pohony zajišťuje řádný servis.

 

TYPIZOVANÁ ŘADA PLOTŮ - NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY NA TRHU

Céčkový plot akční cena 3.900,- Kč za bm.

Vyrobeno z materiálu 16x16 mm, výška plotu 1200 mm a délka plotu 2360 mm.


Šiškový plot akční cena 3.400,- Kč za bm.

Vyrobeno z materiálu 16x16 mm, výška plotu 950 - 1200 mm a délka plotu 2360 mm.


Návlekový plot akční cena 2.900,- Kč za bm.

Vyrobeno z materiálu 14x14 mm, výška plotu 1200 mm a délka plotu 2360 mm.

 

KOVANÉ PLOTY

 

 

KOVANÉ BRÁNY A BRANKY

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Josef Skoumal l umělecké kovářství - zámečnictví l Hnanice 103, Znojmo l tel.: +420 725 660 990
e-mail: skoumal@hnanice.cz